DFU Hakkında

Türkiye’de donuk unlu mamuller sektöründe çığır açan Donuk Fırıncılık Ürünleri, bir Yıldız Holding iştirakidir. 2014 yılında üretime başlayan ve kurulduğu günden bu yana pek çok ilke imza atan Donuk Fırıncılık, bugün Ülker Marifet markasıyla 6 kategoride 200’ün üzerindeki ürünü ve yıllık ortalama 22.000 ton üretim kapasitesi ile dondurulmuş fırın ürünleri pazarının en güçlü şirketi konumunda bulunuyor.

Vizyonumuz

Tüketicilerin tercih ettikleri ürünlerin kalitesine önem verdiklerini biliyor, müşterilerimize tutarlı ve yüksek kalite sunmak için sürekli olarak teknoloji yatırımları ve Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin sağlıklı, besleyici, ulaşılması ve hazırlanması kolay lezzetler olarak mutfaklarda yer alması için yetkin ekibimizle kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz. Tesislerimizden lojistiğe, araştırmadan üretime kadar her aşamada daha çeşitli, daha lezzetli ürünlerle daha çok sayıda tüketiciye ulaşma amacıyla, hızımızı düşürmeden her gün daha iyisini hedefleyerek çalışmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

DFU olarak gelişimi işimizin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Ürünlerimizin kalite, lezzet ve güvenlik açısından standartları belirleyecek seviyede olmasına özen gösteriyoruz. Daima en iyiyi sunmayı ve sektöre yön vermeyi hedefliyoruz.

Kalite Politikamız

Vizyonumuza paralel olarak, yüksek çeşitliliğe sahip tüketici profilimizin geniş damak zevki yelpazesini gözeten en taze, sağlıklı ve kaliteli ürünleri, kolay erişilebilir bir şekilde müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Her sene yenilenen BRC ve Helal Sertifikalarımızın yanı sıra, uyguladığımız ve katıldığımız kalite programlarıyla da her zaman en yüksek standartlarda hizmet vermeyi amaçlıyoruz.